Продукція > KYOCERA AVX > APA0809100M100R
APA0809100M100R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 10uF; 100VDC; 1.5A; SMD; ESR: 50mΩ; APA
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 10µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø809mm
Height: 9mm
ESR value: 50mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.5A
Operating voltage: 100V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9mm; 10uF; 100VDC; 1.5A; SMD; ESR: 50mΩ; APA, Manufacturer series: APA, Mounting: SMD, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 10µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø809mm, Height: 9mm, ESR value: 50mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.5A, Operating voltage: 100V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h.