Продукція > KYOCERA AVX > APA0809181M025R
APA0809181M025R
APA0809181M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180UF 25V ESR=30
на замовлення 3032 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 180uF; 25VDC; 3250mA; SMD; ESR: 30mΩ, Manufacturer series: APA, Mounting: SMD, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 180µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x9.5mm, Height: 9.5mm, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 3.25A, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 180uF; 25VDC; 3250mA; SMD; ESR: 30mΩ
Manufacturer series: APA
Mounting: SMD
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 180µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Height: 9.5mm
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 3.25A
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%