Продукція > KYOCERA AVX > APA0812221M025R
APA0812221M025R
APA0812221M025R KYOCERA AVX
kyocera-avx-apa-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 220UF 25V ESR=30
на замовлення 2379 шт:
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 220uF; 25VDC; 3900mA; SMD; ESR: 30mΩ; APA, Type of capacitor: polymer, Height: 12mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 25V DC, Operating current: 3.9A, Mounting: SMD, ESR value: 30mΩ, Manufacturer series: APA, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 8mm, Service life: 5000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA0812221M025R APA0812221M025R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-apa-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
товару немає в наявності
Description: Capacitor: polymer; H: 12mm; 220uF; 25VDC; 3900mA; SMD; ESR: 30mΩ; APA
Type of capacitor: polymer
Height: 12mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 25V DC
Operating current: 3.9A
Mounting: SMD
ESR value: 30mΩ
Manufacturer series: APA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 8mm