APA2106MGC
APA2106MGC Kingbright
APA2106MGC.pdf
Виробник: Kingbright
Single Colour LEDs Green 570nm Water Clear 80mcd
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Green, Size / Dimension: 2.10mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 80mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.60mm, Wavelength - Peak: 574nm, Wavelength - Dominant: 570nm, Supplier Device Package: SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 1.70mm x 0.60mm.
Інші пропозиції APA2106MGC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APA2106MGC Виробник : KINGBRIGHT APA2106MGC.pdf 08+ ROHS;
APA2106MGC APA2106MGC Виробник : Kingbright APA2106MGC.pdf Description: LED GREEN CLEAR SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Green
Size / Dimension: 2.10mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 80mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 574nm
Wavelength - Dominant: 570nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 1.70mm x 0.60mm