APC-8E-700
APC-8E-700 MEAN WELL
APC-8E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 7.7W 700mA 6-11V CC LED PS 180-264VAC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-11V 700MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.36" L x 1.18" W x 0.93" H (60.0mm x 30.0mm x 23.5mm), Voltage - Output: 6 ~ 11V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 77.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції APC-8E-700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APC-8E-700 APC-8E-700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. APC-8E-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-11V 700MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.36" L x 1.18" W x 0.93" H (60.0mm x 30.0mm x 23.5mm)
Voltage - Output: 6 ~ 11V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 77.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV