APD057PRC020170B
APD057PRC020170B Amphenol Industrial
Amphenol_8_16_2022_Amphe_PD_Brochure-3006940.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors Amphe-PD, 5.7mm, Plug, R/A, crimp 2AWG cable, 17mm pitch,Black
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук