APD057PVC0401906RA Amphenol Industrial Operations
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: AMPHE-PD,5.7MM,PLUG,VERTICAL,CRI
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 4 AWG
Number of Positions: 2
Pitch: 0.750" (19.06mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Wire Type: Discrete
Cable Termination: Crimp
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHE-PD,5.7MM,PLUG,VERTICAL,CRI, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 4 AWG, Number of Positions: 2, Pitch: 0.750" (19.06mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Wire Type: Discrete, Cable Termination: Crimp, Number of Rows: 1.