APD057RRS384170B
APD057RRS384170B Amphenol Industrial
Amphenol_8-16-2022_Amphe-PD Brochure.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors Amphe-PD, 5.7mm, Receptacle, R/A, 3.24mm solder pin length, 17mm pitch,Black
на замовлення 17 шт:
Написати відгук