Продукція > KYOCERA AVX > APD0606330M035R
APD0606330M035R
APD0606330M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33UF 35V ESR=54
на замовлення 587 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 33uF; 35VDC; 1100mA; SMD; ESR: 54mΩ; APD, Manufacturer series: APD, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 33µF, Height: 6mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x6mm, ESR value: 54mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.1A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 35V DC, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: polymer; H: 6mm; 33uF; 35VDC; 1100mA; SMD; ESR: 54mΩ; APD
Manufacturer series: APD
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 33µF
Height: 6mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x6mm
ESR value: 54mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.1A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 35V DC