Продукція > KYOCERA AVX > APD0809101M035R
APD0809101M035R
APD0809101M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100UF 35V ESR=36
на замовлення 3046 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 100uF; 35VDC; 2900mA; SMD; ESR: 36mΩ, Manufacturer series: APD, Mounting: SMD, Type of capacitor: polymer, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x9.5mm, Height: 9.5mm, ESR value: 36mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2.9A, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: polymer; H: 9.5mm; 100uF; 35VDC; 2900mA; SMD; ESR: 36mΩ
Manufacturer series: APD
Mounting: SMD
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Height: 9.5mm
ESR value: 36mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2.9A
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%