Продукція > KYOCERA AVX > APD0811101M050R
APD0811101M050R
APD0811101M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100UF 50V ESR=27
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 100uF; 50VDC; 2100mA; SMD; ESR: 27mΩ, Manufacturer series: APD, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Height: 11.5mm, ESR value: 27mΩ, Operating current: 2.1A, Roll diameter max.: 380mm, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 100uF; 50VDC; 2100mA; SMD; ESR: 27mΩ
Manufacturer series: APD
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Height: 11.5mm
ESR value: 27mΩ
Operating current: 2.1A
Roll diameter max.: 380mm
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%