Продукція > KYOCERA AVX > APD0811680M050R
APD0811680M050R
APD0811680M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68UF 50V ESR=27
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 68uF; 50VDC; 2100mA; SMD; ESR: 27mΩ, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 68µF, Height: 11.5mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 27mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 2.1A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 50V DC, Service life: 2000h, Manufacturer series: APD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 68uF; 50VDC; 2100mA; SMD; ESR: 27mΩ
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 68µF
Height: 11.5mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 27mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 2.1A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 50V DC