APKPB25H40002 ITT Cannon, LLC
APD_Series_Brochure.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Contact Type: Pin
Contact Size: 2.5mm
Contact Finish Thickness: FLASH
Wire Gauge or Range - mm²: 2.5 ~ 4.0mm²
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD, Features: Insulation Support, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Contact Termination: Crimp, Type: Power, Stamped, Contact Type: Pin, Contact Size: 2.5mm, Contact Finish Thickness: FLASH, Wire Gauge or Range - mm²: 2.5 ~ 4.0mm², Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active.