Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APM2T42SM22008GFN-6FTM
APM2T42SM22008GFN-6FTM
APM2T42SM22008GFN-6FTM Apacer Memory America
SM220-M242_APM2T42SM22xxxGXN-6XTMXX_Spec_rev1.1.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 8GB M.2 MODULE MLC SATA 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
Memory Size: 8GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 215mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 115MB/s
Speed - Write: 25MB/s
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 8GB M.2 MODULE MLC SATA 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm, Memory Size: 8GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 215mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 115MB/s, Speed - Write: 25MB/s, Part Status: Active.