Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APM2T42SS22004GTN-6ET
APM2T42SS22004GTN-6ET Apacer Memory America
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 4GB M.2 MODULE SLC ATA 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
Memory Size: 4GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: ATA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 265mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 65MB/s
Speed - Write: 55MB/s
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 4GB M.2 MODULE SLC ATA 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm, Memory Size: 4GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: ATA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 265mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 65MB/s, Speed - Write: 55MB/s, Part Status: Active.