Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80P201064GAN-2TM
APM2T80P201064GAN-2TM
APM2T80P201064GAN-2TM Apacer Memory America
APM2T80P201xxxxAN-xTM_12-23-14.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 515MB/s
Speed - Write: 180MB/s
Написати відгук
Description: SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 515MB/s, Speed - Write: 180MB/s.