Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80SM21032GFS-6BTMG
APM2T80SM21032GFS-6BTMG
APM2T80SM21032GFS-6BTMG Apacer Memory America
SM210-M280_APM2T80SM21xxxGFXX-6BTMGX_Spec_rev1.0.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 32GB M.2 MOD MLC SATA 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 975mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 415MB/s
Speed - Write: 100MB/s
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 32GB M.2 MOD MLC SATA 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 975mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 415MB/s, Speed - Write: 100MB/s, Part Status: Active.