Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80SM21128GAS-4BTMG
APM2T80SM21128GAS-4BTMG Apacer Memory America
SM210-M280_APM2T80SM21xxxGASX-4XTMGX_Spec_rev1.8.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 1.50mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 465mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 500MB/s
Speed - Write: 180MB/s
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Написати відгук
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 1.50mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 465mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 500MB/s, Speed - Write: 180MB/s, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Інші пропозиції APM2T80SM21128GAS-4BTMG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APM2T80SM21128GAS-4BTMG APM2T80SM21128GAS-4BTMG Виробник : Apacer SM210-M280_APM2T80SM21xxxGASX-4XTMGX_Spec_rev1.8-1315160.pdf Solid State Drives - SSD 128 GB - 3.3 V M.2 SM210-M280 MLC