Продукція > APACER > APM2T80SM21128GFS-6BTMGW
APM2T80SM21128GFS-6BTMGW
APM2T80SM21128GFS-6BTMGW Apacer
SM210-M280_APM2T80SM21xxxGFXX-6BTMGX_Spec_rev1.0.pdf
Виробник: Apacer
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 465mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 540MB/s, Speed - Write: 175MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APM2T80SM21128GFS-6BTMGW APM2T80SM21128GFS-6BTMGW Виробник : Apacer Memory America SM210-M280_APM2T80SM21xxxGFXX-6BTMGX_Spec_rev1.0.pdf Description: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 465mA