Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80SS21032GFS-6BTGW
APM2T80SS21032GFS-6BTGW
APM2T80SS21032GFS-6BTGW Apacer Memory America
SS210-M280_APM2T80SS21xxxGFXX-6BTGX_Spec_rev1.0.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SATA M.2 2280 SLC 32GB ET
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 415mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 555MB/s
Speed - Write: 250MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SATA M.2 2280 SLC 32GB ET, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.23mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 415mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 555MB/s, Speed - Write: 250MB/s.