APN12SD02
APN12SD02 Acura Embedded Systems
AcuPanel_10_12_15_17.pdf
Виробник: Acura Embedded Systems
Description: ACUPANEL-12 ALL-IN-ONE 12" PC
Packaging: Box
Display Type: Color
For Use With/Related Products: Multiple Manufacturer, Multiple Product
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Ingress Protection: IP54 - Dust, Solid Objects and Water Splash
Part Status: Active
Size - Display: 12.0"