Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00070638132XY0
APPM00070638132XY0
APPM00070638132XY0 Pulse Electronics
APPM00070638132XY0
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 2.5A 2LN 1.3KOHM SMD AECQ200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 21mOhm
Impedance @ Frequency: 1.3 kOhms @ 100 MHz