Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00070638301XY0
APPM00070638301XY0
APPM00070638301XY0 Pulse Electronics
APPM00070638301XY0
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 5A 2LN 300 OHM SMD AEC-Q200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 5A 2LN 300 OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 125V, Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.