Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00090748222XY0
APPM00090748222XY0
APPM00090748222XY0 Pulse Electronics
APPM_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 2.5A 2LN 2.2KOHM SMD AECQ200
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.374" L x 0.276" W (9.50mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Impedance @ Frequency: 2.2 kOhms @ 100 MHz