Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00090748272XY0
APPM00090748272XY0
APPM00090748272XY0 Pulse Electronics
APPM00090748272XY0
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 2A 2LN 2.7K OHM SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.374" L x 0.276" W (9.50mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 86mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2A 2LN 2.7K OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.374" L x 0.276" W (9.50mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.189" (4.80mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 86mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 2.7 kOhms @ 100 MHz.