Продукція > PULSE ELECTRONICS > APPM00485023101XY0
APPM00485023101XY0
APPM00485023101XY0 Pulse Electronics
datasheet_appm_1722211533-3474317.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Common Mode Chokes / Filters 100 OHM 50V 6.0A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук