Продукція > AWG TECH PTE LTD > APS-2W-10G-43.3G-01
APS-2W-10G-43.3G-01 AWG TECH Pte Ltd
APS-2W-10G-43.3G-01.pdf
Виробник: AWG TECH Pte Ltd
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 10-43.3GHZ
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.748" L x 1.024" W x 0.394" H (19.00mm x 26.00mm x 10.00mm)
Insertion Loss: 1.3dB
Specifications: Isolation (Min) 16dB
Part Status: Active
Frequency: 10 GHz ~ 43.3 GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 10-43.3GHZ, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.748" L x 1.024" W x 0.394" H (19.00mm x 26.00mm x 10.00mm), Insertion Loss: 1.3dB, Specifications: Isolation (Min) 16dB, Part Status: Active, Frequency: 10 GHz ~ 43.3 GHz.