APS-2W-1G-18G-01
APS-2W-1G-18G-01 AWG TECH Pte Ltd
APS-2W-1G-18G-01.pdf
Виробник: AWG TECH Pte Ltd
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 1-18GHZ
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.386" L x 0.945" W x 0.394" H (86.00mm x 24.00mm x 10.00mm)
Insertion Loss: 1.5dB
Specifications: Isolation (Min) 15dB
Part Status: Active
Frequency: 1 GHz ~ 18 GHz
Написати відгук
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 1-18GHZ, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.386" L x 0.945" W x 0.394" H (86.00mm x 24.00mm x 10.00mm), Insertion Loss: 1.5dB, Specifications: Isolation (Min) 15dB, Part Status: Active, Frequency: 1 GHz ~ 18 GHz.