APS-2W-2G-18G-01
APS-2W-2G-18G-01 AWG TECH Pte Ltd
APS-2W-2G-18G-01.pdf
Виробник: AWG TECH Pte Ltd
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 2-18GHZ
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.378" L x 0.915" W x 0.394" H (35.00mm x 24.00mm x 10.00mm)
Insertion Loss: 1.2dB
Specifications: Isolation (Min) 18dB
Part Status: Active
Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz
Написати відгук
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 2-18GHZ, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.378" L x 0.915" W x 0.394" H (35.00mm x 24.00mm x 10.00mm), Insertion Loss: 1.2dB, Specifications: Isolation (Min) 18dB, Part Status: Active, Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz.