APS-2W-8G-18G-01
APS-2W-8G-18G-01 AWG TECH Pte Ltd
APS-2W-8G-18G-01.pdf
Виробник: AWG TECH Pte Ltd
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 8-18GHZ
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.181" L x 0.945" W x 0.394" H (30.00mm x 24.00mm x 10.00mm)
Insertion Loss: 0.7dB
Specifications: Isolation (Min) 18dB
Part Status: Active
Frequency: 8 GHz ~ 18 GHz
Написати відгук
Description: RF PWR DIVIDER 2 WAY 8-18GHZ, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.181" L x 0.945" W x 0.394" H (30.00mm x 24.00mm x 10.00mm), Insertion Loss: 0.7dB, Specifications: Isolation (Min) 18dB, Part Status: Active, Frequency: 8 GHz ~ 18 GHz.