APS-CR2450
APS-CR2450 AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
Packaging: Case
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Capacity: 600mAh
Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)
Termination Style: Requires Holder
Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM, Packaging: Case, Battery Cell Size: Coin, 24.5mm, Capacity: 600mAh, Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm), Termination Style: Requires Holder, Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V.