APS-CR2450HT-NE AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATTERY LITHIUM COIN 24.5MM
Packaging: Case
Battery Cell Size: Coin, 24.5mm
Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm)
Termination Style: Requires Holder
Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: BATTERY LITHIUM COIN 24.5MM, Packaging: Case, Battery Cell Size: Coin, 24.5mm, Size / Dimension: 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm), Termination Style: Requires Holder, Battery Chemistry: Lithium Manganese Dioxide, Part Status: Obsolete.