APS-ER14505
APS-ER14505 AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATT 3.6V LITH THIONYL CHLORIDE
Packaging: Case
Battery Cell Size: Lithium Thionyl Chloride
Capacity: 2.7Ah
Size / Dimension: 0.57" Dia x 1.99" H (14.5mm x 50.5mm)
Termination Style: Axial Leaded
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT 3.6V LITH THIONYL CHLORIDE, Packaging: Case, Battery Cell Size: Lithium Thionyl Chloride, Capacity: 2.7Ah, Size / Dimension: 0.57" Dia x 1.99" H (14.5mm x 50.5mm), Termination Style: Axial Leaded, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.