APS-ER18505M
APS-ER18505M AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATT 3.6V LITH THIONYL CHLORIDE
Packaging: Case
Battery Cell Size: Lithium Thionyl Chloride
Capacity: 3.5Ah
Size / Dimension: 0.73" Dia x 1.99" H (18.5mm x 50.5mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT 3.6V LITH THIONYL CHLORIDE, Packaging: Case, Battery Cell Size: Lithium Thionyl Chloride, Capacity: 3.5Ah, Size / Dimension: 0.73" Dia x 1.99" H (18.5mm x 50.5mm), Termination Style: Button Top (Extending), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.