APS-ER26500-HT
APS-ER26500-HT AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATT 3.6V LITH THIONYL CHLORIDE
Packaging: Case
Battery Cell Size: Lithium Thionyl Chloride
Capacity: 7.5Ah
Size / Dimension: 1.03" Dia x 1.97" H (26.2mm x 50.0mm)
Termination Style: Button Top (Extending)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT 3.6V LITH THIONYL CHLORIDE, Packaging: Case, Battery Cell Size: Lithium Thionyl Chloride, Capacity: 7.5Ah, Size / Dimension: 1.03" Dia x 1.97" H (26.2mm x 50.0mm), Termination Style: Button Top (Extending), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.