Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > APS-LIR214708-4.9Ah
APS-LIR214708-4.9Ah
APS-LIR214708-4.9Ah AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATTERYPOWER SUPPLY, LITHIUM IO
Packaging: Case
Capacity: 4.9Ah
Size / Dimension: 0.84" Dia x 2.79" H (21.4mm x 70.8mm)
Termination Style: Flat Top (Non-Extending)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.63 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERYPOWER SUPPLY, LITHIUM IO, Packaging: Case, Capacity: 4.9Ah, Size / Dimension: 0.84" Dia x 2.79" H (21.4mm x 70.8mm), Termination Style: Flat Top (Non-Extending), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.63 V.