APS-LIR217709-5Ah
APS-LIR217709-5Ah AUTEC POWER SYSTEMS
6356fed6272ad2c8a2ba63bc_APS-LIR217709-5Ah_22-E.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATTERY LITH-ION 3.6V 5Ah
Packaging: Case
Capacity: 5Ah
Size / Dimension: 0.85" Dia x 2.79" H (21.7mm x 70.9mm)
Termination Style: Flat Top (Non-Extending)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
Написати відгук
Description: BATTERY LITH-ION 3.6V 5Ah, Packaging: Case, Capacity: 5Ah, Size / Dimension: 0.85" Dia x 2.79" H (21.7mm x 70.9mm), Termination Style: Flat Top (Non-Extending), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.