Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > APS-LIR485265-500mAh
APS-LIR485265-500mAh
APS-LIR485265-500mAh AUTEC POWER SYSTEMS
6356fedca2d6c0cdf32e9978_APS-LIR485265-500mAh_22-E.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATTERY LITH-ION 7.7V 480MAH
Packaging: Case
Capacity: 480mAh
Size / Dimension: 1.04" L x 0.69" W x 1.91" H (26.5mm x 17.5mm x 48.5mm)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 7.7 V
Написати відгук
Description: BATTERY LITH-ION 7.7V 480MAH, Packaging: Case, Capacity: 480mAh, Size / Dimension: 1.04" L x 0.69" W x 1.91" H (26.5mm x 17.5mm x 48.5mm), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 7.7 V.