Продукція > AUTEC POWER SYSTEMS > APS-LR6504143-2.6Ah
APS-LR6504143-2.6Ah
APS-LR6504143-2.6Ah AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: Primary Battery, Power Supply, A
Packaging: Case
Battery Cell Size: Alkaline Manganese Dioxide
Capacity: 2.6Ah
Size / Dimension: 0.56" Dia x 1.98" H (14.3mm x 50.4mm)
Termination Style: Flat Top (Non-Extending)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V
Написати відгук
Description: Primary Battery, Power Supply, A, Packaging: Case, Battery Cell Size: Alkaline Manganese Dioxide, Capacity: 2.6Ah, Size / Dimension: 0.56" Dia x 1.98" H (14.3mm x 50.4mm), Termination Style: Flat Top (Non-Extending), Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V.