APS09-LP6684185
APS09-LP6684185 AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATT LITH-ION POLY 4.2V 11.2AH
Packaging: Case
Capacity: 11.2Ah
Size / Dimension: 7.28" L x 3.31" W x 0.26" H (185.0mm x 84.0mm x 6.6mm)
Battery Chemistry: Lithium-Ion Polymer
Voltage - Rated: 4.2 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT LITH-ION POLY 4.2V 11.2AH, Packaging: Case, Capacity: 11.2Ah, Size / Dimension: 7.28" L x 3.31" W x 0.26" H (185.0mm x 84.0mm x 6.6mm), Battery Chemistry: Lithium-Ion Polymer, Voltage - Rated: 4.2 V.