APS10A40M100 COILANK INTERNATIONAL
Виробник: COILANK INTERNATIONAL
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 10uH 20% 100KHz Alloyed Powder, Irms7.87A Isat8.6A 0.0297Ohm DCR T/R 10 x 11.5 x 4mm
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук