APS10A40M150 COILANK INTERNATIONAL
Виробник: COILANK INTERNATIONAL
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 15uH 20% 100KHz Alloyed Powder, Irms6.55A Isat7.07A 0.0445Ohm DCR T/R 10 x 11.5 x 4mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук