APS10A40M2R2 COILANK INTERNATIONAL
Виробник: COILANK INTERNATIONAL
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Alloyed Powder, Irms12.12A Isat18.18A 0.0069Ohm DCR T/R 10 x 11.5 x 4mm
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук