APS10A40M330 COILANK INTERNATIONAL
Виробник: COILANK INTERNATIONAL
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 33uH 20% 100KHz Alloyed Powder, Irms4.44A Isat5.05A 0.143Ohm DCR T/R 10 x 11.5 x 4mm
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук