APS10A40M470 COILANK INTERNATIONAL
Виробник: COILANK INTERNATIONAL
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 47uH 20% 100KHz Alloyed Powder, Irms3.33A Isat3.53A 0.143Ohm DCR T/R 10 x 11.5 x 4mm
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук