APS12400LLHALX-1H1A
APS12400LLHALX-1H1A Allegro MicroSystems
APS12400-Datasheet.ashx
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: MAG SWITCH LATCH/BIPLR SOT23W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23W
Output Type: Open Drain
Polarization: North Pole, South Pole
Mounting Type: Surface Mount
Function: Latch, Bipolar Switch
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Voltage - Supply: 3V ~ 24V
Technology: Hall Effect
Sensing Range: 4mT Trip, -4mT Release
Current - Supply (Max): 17mA
Supplier Device Package: SOT-23W
Test Condition: -40°C ~ 150°C
Написати відгук
Description: MAG SWITCH LATCH/BIPLR SOT23W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23W, Output Type: Open Drain, Polarization: North Pole, South Pole, Mounting Type: Surface Mount, Function: Latch, Bipolar Switch, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Voltage - Supply: 3V ~ 24V, Technology: Hall Effect, Sensing Range: 4mT Trip, -4mT Release, Current - Supply (Max): 17mA, Supplier Device Package: SOT-23W, Test Condition: -40°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS12400LLHALX-1H1A APS12400LLHALX-1H1A Виробник : Allegro MicroSystems APS12400-Datasheet.ashx Board Mount Hall Effect/Magnetic Sensors NEXT GENERATION FACTORY CALIBRATED 2W HALL-EFFECT LATCH