APS12400LUAA-0H2A
APS12400LUAA-0H2A Allegro MicroSystems
APS12400-Datasheet.ashx
Виробник: Allegro MicroSystems
Description: MAGNETIC SWITCH LATCH/BIPLR 3SIP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SSIP
Output Type: Open Drain
Polarization: North Pole, South Pole
Mounting Type: Through Hole
Function: Latch, Bipolar Switch
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Voltage - Supply: 3V ~ 24V
Technology: Hall Effect
Sensing Range: 8mT Trip, -8mT Release
Current - Supply (Max): 17mA
Supplier Device Package: 3-SIP
Test Condition: -40°C ~ 150°C
Написати відгук
Description: MAGNETIC SWITCH LATCH/BIPLR 3SIP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SSIP, Output Type: Open Drain, Polarization: North Pole, South Pole, Mounting Type: Through Hole, Function: Latch, Bipolar Switch, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Voltage - Supply: 3V ~ 24V, Technology: Hall Effect, Sensing Range: 8mT Trip, -8mT Release, Current - Supply (Max): 17mA, Supplier Device Package: 3-SIP, Test Condition: -40°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APS12400LUAA-0H2A APS12400LUAA-0H2A Виробник : Allegro MicroSystems APS12400-Datasheet.ashx Board Mount Hall Effect/Magnetic Sensors NEXT GENERATION FACTORY CALIBRATED 2W HALL-EFFECT LATCH