APS14-LIR18650-6Ah
APS14-LIR18650-6Ah AUTEC POWER SYSTEMS
6356fe77966e4ea69c4d4def_APS14-LIR18650-6Ah_22-H.pdf
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: BATTERY LITH-ION 11.1V 6AH 18650
Packaging: Case
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 6Ah
Size / Dimension: 0.72" Dia x 2.56" H (18.2mm x 65.0mm)
Termination Style: Flat Top (Non-Extending)
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Part Status: Active
Voltage - Rated: 11.1 V
Написати відгук
Description: BATTERY LITH-ION 11.1V 6AH 18650, Packaging: Case, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 6Ah, Size / Dimension: 0.72" Dia x 2.56" H (18.2mm x 65.0mm), Termination Style: Flat Top (Non-Extending), Battery Chemistry: Lithium-Ion, Part Status: Active, Voltage - Rated: 11.1 V.