APS18AFA032G-6BTM1G
APS18AFA032G-6BTM1G Apacer Memory America
SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 32GB 1.8" MLC SATAIII 3.3-5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Current - Max: 360mA
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 360MB/s
Speed - Write: 100MB/s
Написати відгук
Description: SSD 32GB 1.8" MLC SATAIII 3.3-5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, 5V, Current - Max: 360mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 360MB/s, Speed - Write: 100MB/s.