Продукція > APACER MEMORY AMERICA > APS18AFA064G-6BTM1GL
APS18AFA064G-6BTM1GL
APS18AFA064G-6BTM1GL Apacer Memory America
SM210-18_APS18AXAxxxG-6XTM1GXX_Spec_rev1.6.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: SSD 64GB 1.8" SLC SATAIII 3.3-5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V, 5V
Current - Max: 465mA
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 385MB/s
Speed - Write: 90MB/s
Написати відгук
Description: SSD 64GB 1.8" SLC SATAIII 3.3-5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, 5V, Current - Max: 465mA, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 385MB/s, Speed - Write: 90MB/s.